change language
15.01.2018

Plany na sezon 2018

Przeczytaj całość Przeczytaj całość

Elbląskie Biuro Atrakcji Turystycznych Ilfing 28 kwietnia rozpoczyna trzeci sezon rejsów
statkiem Elwinga
po Zalewie Wiślanym. W kwietniu, maju, czerwcu i wrześniu 2018 roku organizujemy rejsy „szyte na miarę” dla grup zorganizowanych. Oferujemy szeroki wachlarz rejsów dopasowanych do potrzeb grupy:
1.  Rejs na trasie Tolkmicko – Krynica Morska – Tolkmicko to 45-minutowy rejs (w jedną stronę)
i najszybszy sposób,
by dostać się nad Morze Bałtyckie.
2.  Krynica Morska – Frombork – Krynica Morska to propozycja dla grup, które mają w planach  wycieczkę do perełki zabytkowej architektury i historii Polski.
Rejs w jedną stronę trwa ok. 1 godz. i 30 min.
3.  Trasa Frombork – Krynica Morska – Tolkmicko  lub Tolkmicko – Krynica Morska – Frombork
to idealny rejs
dla grup planujących wycieczkę nad morze. Czas trwania rejsu na trasie Frombork – Krynica Morska to ok.  1 godzina i 30 min, a rejs na trasie
Krynica Morska – Tolkmicko to ok. 45 minut.
4.  Dla grup, które planują w ciągu jednego dnia zwiedzanie wszystkich najważniejszych miejscowości Zalewu Wiślanego proponujemy rejs na trasie Tolkmicko – Krynica Morska – Frombork – Tolkmicko lub Tolkmicko – Frombork – Krynica Morska – Tolkmicko.
5.  Trasa Tolkmicko – Frombork to ok. 1 godz. 15 minut rejsu statkiem i okazja, by podziwiać wyjątkowy  krajobraz Zalewu Wiślanego.

Dodatkowo możemy zapewnić opiekę przewodnika z elbląskiego PTTK-u, który najciekawszymi informacjami na temat regionu z pewnością uatrakcyjni każdą trasę rejsu.

Kolejną naszą propozycją są rejsy edukacyjne skierowane  do szkół i przedszkoli. Rejs spacerowy po rzece Elbląg stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnych lekcji. A dla grup zainteresowanych całodniową wycieczką proponujemy rejs Tolkmicko – Krynica Morska – Tolkmicko. Istnieje możliwość organizacji ogniska w Krynicy Morskiej oraz wykonania pamiątkowych zdjęć na statku. Możemy również zapewnić transport na trasie Elbląg – Tolkmicko – Elbląg (autokar ok. 50 osób).

W lipcu i sierpniu rozpoczynamy sezon wakacyjny. Statek będzie pływał na regularnych trasach:
Tolkmicko – Krynica Morska – Tolkmicko i Krynica Morska – Frombork – Krynica Morska.
Ofertę wakacyjną wzbogaciliśmy o 45-minutowe rejsy spacerowe we Fromborku i Krynicy Morskiej. To idealna propozycja dla turystów, którzy nie planują całodniowych wycieczek między nadzalewowymi miejscowościami.

Naszą najciekawszą i najnowszą propozycją jest rejs konesera na trasie Elbląg – Gdańsk lub Gdańsk – Elbląg. Rejs konesera to 8-godzinna wycieczka z przewodnikiem z PTTK, który opowie o mijanych po drodze rozwiązaniach hydrotechnicznych takich, jak mosty pontonowe, obrotowe, przepompownie i śluzy. Pierwsze rejsy odbędą się już 19.05 (do Gdańska) i 20.05 (do Elbląga).

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty rejsów statkiem Elwinga.

Pytania?

biuro@ilfing.pl