change language

Catering

Przygotujemy posiłek dla Ciebie i Twoich gości gdzie tylko chcesz.

Przejrzyj ofertę Przejrzyj ofertę

Bankiety

Myśląc o swoich gościach, na pewno chcesz ich zaprosić w miejsce eleganckie i przyjemne, które oferuje kuchnię na najwyższym poziomie, czyli dokładnie taką, jakiej oczekujesz. Zorganizujemy Ci bankiet w posiadającej prestiżowe wyróżnienie w przewodniku kulinarnym Gault & Millau Restauracji Dom Królów lub w każdej innej przestrzeni, którą zaaranżujemy na miarę Twoich oczekiwań.

Imprezy plenerowe

Cenisz aktywny wypoczynek, lubisz relaks na świeżym powietrzu, a może planujesz dużą imprezą na zregenerowanie sił i świetną zabawę. Współpracujemy wyłącznie z restauracją Dom Królów, po raz kolejny wyróżnioną w przewodniku kulinarnym Gault & Millau wśród najlepszych restauracji w Polsce. Jesteśmy w stanie ugościć Ciebie w każdej przestrzeni i sprawimy, że czas spędzony w gronie ważnych dla Ciebie osób będzie niezapomniany.

Imprezy firmowe

Zorganizujemy szkolenie dla Twoich pracowników i przygotujemy niezapomnianą imprezę integracyjną. To właśnie jedzenie buduje atmosferę, prowokuje do rozmów, zacieśnia więzi. Korzystając z doświadczenia docenionej przez przewodnik kulinarny Gault & Millau restauracji Dom Królów, zorganizujemy każdą imprezę w każdym miejscu. Może to być Hotel Elbląg**** ze swoim niesamowitym eleganckim klimatem, może to być Twoja firma, czyli miejsce, w którym czujesz się najpewniej, a może być również plener.

Imprezy okolicznościowe

Imprezy w gronie rodziny i przyjaciół to zawsze ważne wydarzenie. Pozwól, by upłynęło ono w doskonałej atmosferze. Proponujemy organizację przyjęcia z doskonałym jedzeniem w restauracji Dom Królów, po raz kolejny wyróżnionej w przewodniku kulinarnym Gault & Millau wśród najlepszych restauracji w Polsce. Sprawimy, że ten rodzinny czas będzie dla Was szczególnie wyjątkowy.

Pytania?

biuro@ilfing.pl